Články‎ > ‎

ČERVEN VE 3.B

přidáno: 28. 6. 2019 12:06, autor: Miroslava Siudová
POSLEDNÍ měsíc ve 3.B, POSLEDNÍ měsíc s „mými“ dětmi … Ale i POSLEDNÍ může být zajímavé…a že se toho v červnu dělo. Kromě závěrečných prověrek, které zhodnotily celoroční práci žáčků, se potvrdila i výborná tv zdatnost. Na atletickém trojboji Verča získala 3. místo a Kuba Grunwald dokonce místo 1.  Tím to ale neskončilo. Vítězství děti získaly i v turnaji ve vybíjené.

A v absolutním finále se staršími dětmi jim chyběl jen malý kousíček. Kousíček nám chyběl i k úplnému závěru roku. A ten jsme vyplnili ŠKOLNÍM VÝLETEM,  ZÁVĚREČNÝM VÝŠLAPEM i návštěvou knihovny. Poslední den je tady a s ním i loučení…věřím, že  si děti odnesly nejen vědomosti, ale i přátelství, které budou dále opečovávat.
Byly to velmi krásné tři roky, které daly hodně i mně – DĚKUJI. Děkuji i úžasné paní asistentce Katce.
J Foto
Napsala: Pavlína Byrtusová