Články‎ > ‎

Rozlučková párty 5. B

přidáno: 27. 6. 2019 2:14, autor: Miroslava Siudová

V pátek 14. 6. jsme se my všichni z 5. B, alias Krysáci, sešli o půl čtvrté odpoledne před školou, abychom se společně užili a symbolicky se rozloučili se společným pětiletým působením na 1. stupni. 
Začneme postřehy dětí:
Celá třída se sešla před školou a pak jsme se vydali na bowling do Jablunkova. Když jsme přišli do školy, přivezli nám pizzu. Potom přišla paní asistentka Jiřina,hráli jsme hry atd…Večer jsme měli stezku odvahy. Koukali jsme se na filmy a potom jsme měli spát. Ale my jsme si povídali do tří do rána. Ráno jsme vstali a pomalu jsme odcházeli domů. 
Bylo to super ☺ 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Sára

BOWLING - Na bowlingu se mi nejvíc líbilo, jak jsme se rozdělili do dvojic a hráli. Hrál jsem se Štěpánem. Byl dobrý a ostatní hráči také. Přespání ve škole bylo dobré. Tancovali jsme, hráli jsme vybíjenou, jedli pizzu, dívali se na film. Holky si vyprávěly strašidelné příběhy, pak jsme je strašili. Byla tam také naše bývalá asistentka. Byl to dobrý den.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              David

Sešli jsme se před školou v 15:45. Pak jsme vyšli do Jablunkova na bowling. Měli jsme zaplacené dvě dráhy na jednu hodinu. A šli jsme zpátky do školy. Objednaly se pizzy a přišla paní asistentka. Šli jsme hrát hry do tělocvičny a ping pong. Šli jsme do třídy a paní učitelka nám pustila filmy : Mrtvá nevěsta a Harryho Pottera. Potom jsme si povídali do dvou hodin. Pak jsme šli spát. Ráno jsme se rozešli v 7:30. ☺      
                             
                                                                                                                                     Nela  

Dne 14.6. jsme měli přespání ve škole. V 15:45 jsme přišli do školy, rozložili jsme si spacáky a v 16:00 jsme šli na bowling. Bowling mi moc nešel, ale i přesto jsem se bavila. Když jsme přišli do školy,  přišla nám objednaná pizza. Všichni jsme se dobře najedli. Pak si každý mohl dělat co chtěl. Hráli jsme vybíjenou, ping pong, hráli jsme na schovku po celém druhém patře. Když přišel večer, převlékli jsme se do pyžam povídali si a vymysleli jsme si stezku odvahy, holky musely jít na konec druhého patra a kluci je strašili. Ve 21:30 nás paní učitelka zavolala do třídy. Dívali jsme se na Harryho Pottera a vyprávěli jsme si strašidelné historky. Moc jsem si to užila. 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Barča

Jako první jsme se vydali pěšky do Jablunkova na bowling. Když jsme došli na místo, objednali jme si pití a šlo se na hru. Po hodině hraní následovala cesta zpátky do školy. Tam jsme si rozložili spacáky a čekali na pizzu. Když pizza konečně přišla, tak jsme si ji snědli. Pak jsme si mohli dělat cokoliv chceme. Někteří hráli v tělocvičně vybíjenou nebo basketbal a jiní si zase pouštěli písničky přes celou školu. V noci nám kluci přichystali stezku odvahy. Potom jsme si pouštěli filmy. Mě a pár mých kamarádek ty filmy moc nebavily a tak jsme si sedly do kouta a vyprávěly jsme si hrůzostrašné příběhy. Pak jsme už zalehly a povídaly jsme si o životě. Ve 3:30 ráno jme už všichni odpadli. Ráno jsme se vzbudili a mohli jsme jít domů.

MOC JSEM SI TENTO DEN UŽILA.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Kufi


 V půl čtvrté jsme se sešli před školou. Věci jsme si dali do třídy a vyrazili do Jablunkova na bowling. Na bowlingu jsme byli asi hodinu. Mezi hraním jsme si povídali a bavili se. Po hodině na bowlingu jsme se vydali zpátky do školy. Když jsme došli do školy, vybalili jsme si spacáky a čekali na pizzu. Během čekání jsme se nudili, a tak jsme si šli zahrát stolní tenis. Pizza přišla kolem sedmi, když jsme ji dojedli, většina z nás si šla zahrát basketbal a vybíjenou, ostatní si povídali, chodili po chodbách a nebo se bavili po svém. Večer jsme si pustili film. Ty které to nebavil, si vyprávěli strašidelné historky. Když film přestal všechny bavit, kluci se rozhodli, že nám přichystají stezku odvahy. Když všechny holky prošly stezkou odvahy, všichni jsme si lehli do spacáků a znova si vyprávěli strašidelné historky. Někteří byli vzhůru až do půl čtvrté do rána. Kolem sedmi se už všichni začali balit a šlo se domů.

Celkově se mi ten den a noc strašně moc líbil a jsem ráda, že mám tak úžasné spolužáky a doufám, že takoví budeme až do konce základní školy.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Dominika

Nejvíc se mi líbilo, když jsme asi v 20:00 mohli jít do tělocvičny. A mohli jsme si zahrát různé hry. Hráli jsme například košíkovou a poté i vybíjenou. Potom se každý převlékl do svého pyžama a udělali jsme si stezku odvahy po chodbách druhého patra školy, kde sídlila naše třída. Stezka byla zorganizovaná tak, že kluci se schovali a holky šly po dvojicích chodbou. Po stezce odvahy se skoro každý bál jít do třidy, ale nakonec jsme si všichni lehli do spacáků a paní učitelka nám pustila film. Nikdo se moc nedíval, protože jsme si vyprávěli strašidelné historky. Asi v 0:30 jsem šel spát a to byl konec tohoto úžasného dne.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Matěj

Když jsme dorazili na bowling, uviděli jsme tři herní dráhy a na jejich koncích se tyčilo 10 černobílých kuželek. Rozdělili jsme se do dvou drah po dvojicích a mohlo se začít hrát. Když jsme začali bombardovat kuželky, celý svět se otřásal, ale byl v tom jeden háček, málokdy jsme shodili alespoň tři kuželky. Vypršel čas a my jsme se po urputné hodině tvrdé hry pomalu přesouvali zpátky do školy, kde jsme se připravili na kutě, ale ještě předtím jsme se pustili do různých her.

                                                                                                                          Vojta


Celá třída se sešla před školou a vyrazili jsme na bowling. Na bowlingu jsme byli hodinu a pak nám přivezli pizzu. Potom jsme hráli různé hry a taky jsme šli do tělocvičny si zahrát vybíjenou a basketbal. Potom jsme šli do třídy se dívat na film Mrtvá nevěsta a na kousek Harryho Pottera. Jedli jsme přitom křupky a chipsy. Měli jsme jít spát, ale nám se nechtělo. Povídali jsem si do tří do rána.

Bylo to moc fajn.                                                                                                                                                                                                                                                                                 AnežkaZávěrem něco od pančelky: ☺ 

I já  jsem si naše společné odpoledne, stejně jako celých 5 let, s vámi, moji milí Myšáčci - Myšáci - Krysáci, opravdu užila. Byli jste parta príma dětí. Budu na vás dlouho vzpomínat. A pamatujte, že učitel/lka vám může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíte vy sami.

Do dalšího plavení se školními vodami Ti  Tobiáši, Dominiko, Matěji, Karolíno Č., Nelo, Lukáši, Barboro, Štěpáne, Karolíno K. Vojtěchu, Vaneso, Kateřino, Adame, Sáro, Anežko, Davide, Kláro, Magdaléno, Dominiku přeji co nejklidnější a pohodovou plavbu a šťastný vítr do plachet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vaše třídní (teď už skoro bývalá)
 Soňa Sikorová

FOTO:

Napsala: Soňa Sikorová a 5.BComments