Okrskové kolo ve vybíjené - kluci
ve středu 18. 3. se v Jablunkově konalo okrskové kolo vybíjené - otevřená kategorie
Žáci 4. A a 5. A dnes předvedli parádní výkon v okrskovém kole ve vybíjené v Jablunkově. Turnaje se zúčastnilo pět družstev z okolních škol, ale naši hráči od první chvíle ukázali, že přijeli bojovat o vítězství. Díky skvělé spolupráci, rychlým reakcím a přesným hodům prošli celým turnajem naprosto suverénně – bez ztráty jediného bodu – a zaslouženě si vybojovali první místo.
Turnaj má navíc krásnou tradici. Soutěží se o putovní pohár, který zůstává škole natrvalo ve chvíli, kdy ho dokáže vyhrát třikrát po sobě. Naši žáci tak skvěle navázali na úspěchy svých starších spolužáků ze současných 7. a 6. ročníků a třetím vítězstvím v řadě pohár definitivně získali pro naši školu.
Tím ale jejich úspěšné tažení nekončí. Díky dnešnímu vítězství si zároveň vybojovali postup do okresního kola ve Frýdku-Místku.
Všem hráčům patří velká pochvala a gratulace za skvělý výkon i výbornou reprezentaci školy.
