Projekt BNP

Naše škola byla oslovena Základní a mateřskou školou Krušetnica z Oravského kraje ke spolupráci v mikroprojektu s názvem „Společně poznáváme a chráníme přírodní, kulturní a duchovní bohatství našich předků“.

Tento mikroprojekt je zaměřený na poznávání a ochranu přírodního, kulturního a duchovního bohatství dvou krajů, Moravskoslezského a Oravského. Spolupráce obou partnerských škol by měla přispět k vzájemné výměně nápadů a zkušeností se vzděláváním a uplatňováním environmentální výchovy ve vyučování. Oravský a Moravskoslezský kraj jsou krásné oblasti, které se vyjímají rozmanitou faunou a flórou, pestrým kulturním a duchovním bohatstvím a je naší povinností zachovat tyto hodnoty pro další generace...